REKLAMA

/Kaufland - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

Biedronka - tani piątek i sobota

Promocje ważne od 21.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Biedronka - codziennie świeże od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Auchan - kultowe marki

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

Biedronka - w tym tygodnu od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

/Kaufland

Kaufland Stiftung & Co. KG to sieć supermarketów, która należy do tej samej spółki, co Lidl - grupy Schwarz. Pierwszy sklep powstał w 1984, kilkanaście lat później Kaufland był już dobrze znany i ceniony w całej Europie. Jego założycielem jest przedsiębiorca i biznesmen, Dieter Schwarz, który dzięki sukcesowi swojej marki stał się jednym z najbogatszych Niemców. Co więcej, firma należy do 10 największych handlowych przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie Europy (posiada ponad 1 200 placówek). W gamie supermarketu znaleźć możemy aż kilkanaście tysięcy marek najlepszych produktów.

Kaufland w Polsce:
W naszym kraju pierwszy sklep Kaufland został otwarty w 2001 roku. Obecnie liczba sklepów znacznie wzrosła - istnieje już ponad 200 obiektów.

Asortyment:
W asortymencie sklepu znajdziemy szeroką gamę artykułów spożywczych, chemię gospodarczą, kosmetyki, artykuły do domu, alkohole, a także odzież czy produkty sezonowe. Oferty promocyjne są bardzo zróżnicowane.

W gazetkach znajdziemy szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach, dostępne tylko w sieci Kaufland np. wysokiej jakości niemieckie słodycze, środki czystości, odzież damską, męską oraz dziecięcą, najróżniejsze produkty do domu. Dużą popularnością cieszą się dostępne od czasu do czasu małe sprzęty AGD, meble, książki, sprzęt sportowy czy galanteria skórzana.

Na stronie internetowej w zakładce Porady i Rozrywka znajdą Państwo ciekawe artykuły, wskazówki dotyczące gotowania, dbania o dom, informacje na temat zdrowia i urody oraz wiele innych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK