REKLAMA

/POLOmarket - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

Biedronka - tani piątek i sobota

Promocje ważne od 21.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Biedronka - codziennie świeże od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Auchan - kultowe marki

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

Biedronka - w tym tygodnu od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

/POLOmarket

Sieć sklepów POLOmarket jest nam znana od prawie 20 lat. Jest to jeden z najbardziej cenionych dyskontów na polskim rynku. Głównym celem firmy jest zadowolenie klientów - dostarczanie wysokiej jakości produktów w możliwie najniższej cenie oraz doskonała obsługa (wielokrotnie otrzymany tytuł "Godło Jakości Obsługi"). Przedsiębiorstwo liczy około 290 w każdym województwie Polski. Asortyment POLOmarketu dostarczany jest głównie przez polskich producentów oraz hodowców. Warto wspomnieć, że firma aktywnie wspiera 10 domów dziecka - kupując w sklepach sieci mamy wkład w to działanie.

Asortyment:
Codzienne dostawy towaru zapewniają najświeższe owoce i warzywa prosto od polskich rolników. Pieczywo wypiekane jest w każdej placówce POLOmarketu. Marki własne oferowane przez dyskont to: GOtove (produkty z tym logo to dania gotowe), lody oraz desery lodowe Royal Gusto i Amore Gusto, słodycze Czaruś, Delicante, Desserto, oraz Club, Twoje Smaki - wysokiej jakości mięsa i wędliny, Mleczna Polana, Sunmilk - wyroby mleczne, Secret oraz Softina (ręczniki papierowe oraz chusteczki), Mzone - szeroki wachlarz kosmetyków dla mężczyzn, Skin Care, Złote Łany, Vertus, Femme, Fruitessa, Fish King, Dobrowit, Vabene, Polotti, Nectar, Breakfast Time oraz Bakalis. Major Domus to logo towarów chemii domowej i środków czyszczących. Buddy to gama karm suchych i mokrych dla psów i kotów.

Nagrody POLOmarketu to m. in.:
- Dyplom dla najbardziej cenionego pracodawcy
- Certyfikat Wiarygodności dla POLOmarketu
- Tytuł Created in Poland Superbrands 2015/2016
- Złoty Płatnik 2015
- Hermes za całokształ działalności oraz wiele innych.

Dzięki POLOkarcie mamy dostęp do produktów w znacznie niższych cenach. Co tydzień dyskont prezentuje zestaw towarów objętych promocją w gazetkach. Możemy je dostać na stronie POLOmarketu bądź w każdym sklepie.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK