REKLAMA

/Lewiatan - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

Biedronka - tani piątek i sobota

Promocje ważne od 21.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Biedronka - codziennie świeże od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Auchan - kultowe marki

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

Biedronka - w tym tygodnu od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

/Lewiatan

Lewiatan to jedna z największych polskich sieci handlowych. Firma na rynku istnieje już od 22 lat. Jej założycielem jest polski przedsiębiorca, polityk i biznesmen, Waldemar Nowakowski. Obecnie przedsiębiorstwo liczy ponad 3 000 sklepów na terenie całego kraju oraz 25 000 pracowników.

Nagrody i wyróżnienia:
W ciagu 22 lat firma zdobyla wiele nagród. W swojej kolekcji Lewiatan posiada m. in.: "Gazele Biznesu" - tytuł otrzymany za stały rozwój i coraz lepsze wyniki sprzedażowe, Hermes Handlu, Złoty Orzech i wiele innych. Niezwykle ważną jest statuetka "Oskar Serca" za ogromne zasługi i wkład w pracę kardiochirurgii w Polsce.

Asortyment:
W każdym sklepie znajdziesz szeroką gamę produktów znanych marek - głównie artykuły spożywcze, chemię gospodarczą oraz kosmetyki. Lewiatan prezentuje również aż 350 wyrobów z własnym logo - celem firmy była produkcja towarów najwyższej jakości w możliwie najniższej cenie.

Sieć sklepów dla swoich klientów przygotowała również magazyn "Gotuję z Lewiatanem", gdzie znajdziesz wiele kulinarnych inspiracji. Co około 2 tygodnie prezentowane są w nim ciekawe przepisy i porady dotyczące zdrowej i urozmaiconej diety, nawet dla niedoświadczonych kucharzy. Co więcej, na kanale YouTube można obejrzeć filmy, które przedstawiają jak wykonać wiele pysznych potraw - w szybki, tani i prosty sposób.

Tani Wtorek - akcja, dzięki której co tydzień możesz cieszyć się jeszcze niższymi cenami za ulubione produkty. Kilka razy w miesiącu Lewiatan prezentuje gazetkę promocyjną z kuszącymi ofertami, która jest dostępna w każdej placówce oraz na stronie internetowej. W większych placówkach sieci Lewiatan możesz kupić gotowe, świeże i pyszne dania oraz desery.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK