REKLAMA

/Topaz - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

Biedronka - tani piątek i sobota

Promocje ważne od 21.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Biedronka - codziennie świeże od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 22.09
Do końca 2 dni

Auchan - kultowe marki

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

Biedronka - w tym tygodnu od 20.09

Promocje ważne od 20.09 do 26.09
Do końca 6 dni

/Topaz

Topaz to sieć supermarketów spożywczych i przemysłowych oraz sklepów osiedlowych Topaz Express. Firma została założona przez przedsiębiorcę, Zbigniewa Paczóskiego z wyłącznym udziałem polskiego kapitału. Pierwszy sklep powstał 23 lata temu w Sokołowie Podlaskim. Obecnie przedsiębiorstwo liczy 45 supermarketów, 30 oddziałów Topaz Express, ciastkarnię "Natalia i Szymon", niewielki bar TOP DRIVE, browar restauracyjny "Brofaktura" oraz stacje benzynowe w czterech województwach Polski. W swojej kolekcji sieć posiada takie nagrody, jak: „Market roku”, „Diamenty Forbesa”, certyfikat Dynamiczna Firma, „Gepard Biznesu” i wiele innych.

Asortyment:
Na półkach sklepu Topaz znajdziemy wiele artykułów spożywczych i przemysłowych znanych producentów. Supermarket oferuje także szeroką gamę produktów własnych - wędliny i alkohol marki "Od Szymona" oraz wyroby z logo "Lubię".

„Natalia i Szymon”, ciastkarnia obecna na polskim rynku już od 7 lat, w swoim asortymencie ma szeroką gamę tradycyjnie wypiekanych ciast, pysznych tortów i najróżniejszych słodkich przekąsek.

Karta Stałego Klienta Topaz to możliwość otrzymania talonów pieniężnych do wykorzystania w każdym sklepie. Przy zakupach w placówkach sieci otrzymujemy punkty i bierzemy udział w loterii. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody - bony na produkty z asortymentu supermarketu, samochody, sprzęty RTV i AGD oraz wiele innych.

Na portalu Facebook sieć Topaz przygotowała wiele atrakcyjnych promocji. Aby je otrzymać wystarczy kliknąć "lubię to" przy każdej interesującej nas ofercie. Co około 7 dni sieć prezentuje gazetki z artykułami w obniżonych cenach, które są dostępne w każdym supermarkecie oraz na stronie internetowej.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK