REKLAMA

/Biedronka - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

Biedronka - W tym tygodniu od poniedziałku 18.03

Promocje ważne od 18.03 do 23.03
Do końca 5 dni

Biedronka - Okazje Tygodnia od poniedziałku 18.03

Promocje ważne od 18.03 do 03.04
Do końca 16 dni

Biedronka - Okazje Tygodnia od czwartku 14.03

Promocje ważne od 14.03 do 20.03
Do końca 2 dni

Biedronka - Okazje Tygodnia od czwartku 14.03

Promocje ważne od 14.03 do 27.03
Do końca 9 dni

Biedronka - okazje tygodnia od poniedziałku 11.03

Promocje ważne od 11.03 do 27.03
Do końca 9 dni

Biedronka - Kuchenne Niezbędniki od czwartku 07.03

Promocje ważne od 07.03 do 20.03
Do końca 2 dni

Biedronka - okazje tygodnia od poniedziałku 04.03

Promocje ważne od 04.03 do 20.03
Do końca 2 dni

Polub nasz fanpage Promocje w Biedronce

/Zobacz Inne Promocje :

Lidl - Katalog Wielkanocny od 25.03

Promocje ważne od 25.03 do 31.03
Do końca 13 dni

Stokrotka - Gazetka market

Promocje ważne od 21.03 do 27.03
Do końca 9 dni

Stokrotka - Katalog Wiosenne Inspiracje

Promocje ważne od 21.03 do 03.04
Do końca 16 dni

Stokrotka - Gazetka supermarket

Promocje ważne od 21.03 do 27.03
Do końca 9 dni

/Biedronka

Sieci sklepów Biedronka chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Najbardziej popularny dyskont spożywczy przeobraził się w sklep z wysokiej jakości asortymentem, przez co z roku na rok zdobywa coraz to większe grono zadowolonych klientów. Chociaż na polskim rynku istnieje wiele konkurencji, to Biedronka jest nadal jedną z najczęściej wybieranych sieci detalicznych. Jej właścicielem jest firma Jeronimo Martins Polska S.A., która uplasowała się na wysokim miejscu w rankingu gazety „Rzeczpospolita”. Wśród 500 Największych Polskich Przedsiębiorstw zakwalifikowała się na zasłużone, drugie miejsce. Zajęła ona również czwartą pozycję w zestawieniu „500 największych firm w Europie Środkowo - Wschodniej” przygotowanym przez tę samą redakcję.

Biedronka jest największą siecią detaliczną w Polsce, ponieważ posiada blisko 2700 sklepów rozsianych po całym kraju. Niewątpliwą zaletą firmy są starannie wyselekcjonowane produkty, które cieszą się wielkim uznaniem i zainteresowaniem Polaków już od ponad 20 lat.

Ciekawostki:
- Pierwsze sklepy sieci Biedronka zaczęły powstawać 12 września 1995 roku
- Sklep ośmiokrotnie otrzymał tytuł „Gwiazdy Jakości Obsługi"
- Biedronka zatrudnia ponad 55 tys. ludzi
- Dyskont jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej
- Sklep wspiera organizację Caritas Polska, regularnie uczestnicząc w jej akcjach, np. zbiórkach żywności

Asortyment Biedronki:
Pracownicy sklepu kładą duży nacisk, aby produkty zadowalały nawet najbardziej wybrednych klientów. Oprócz artykułów spożywczych znajdziemy tam chemię gospodarczą, dział z kosmetykami, alkohole, książki, a także gamę różnorakich produktów, która zmienia się kilka razy w miesiącu (dekoracje do domu, akcesoria, meble, odzież damska, męska i dziecięca - posiadająca certyfikat jakości „Intertek" oraz wiele innych).

Sieć przygotowuje dla swoich klientów szereg promocji. Oferta tygodnia to wybrane produkty z różnych działów w obniżonych cenach. Promocja trwa, jak wskazuje nazwa, tydzień. Prowadzone są również akcje tematyczne, np. „Witaj szkoło”, czy „Kup więcej za mniej”. Niezwykle popularne są gazetki, gdzie znajdziemy informację o aktualnie trwających akcjach promocyjnych. Sieć dla stałych klientów przygotowała bardzo kuszącą ofertę - kartę Moja Biedronka. Aby skorzystać z usług, jakie oferuje jej posiadanie, należy zarejestrować się na stronie sklepu. Dzięki niej możemy dokonać zakupu w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach oraz otrzymać nagrody, np. zniżkę na pluszaki z serii Gang Świeżaków, cieszących się ogromną popularnością.

Biedronka oferuje również szeroką gamę produktów marki własnej. Są to między innymi: Pluum, Vitanella, Polaris, Dada (jakość pieluch dziecięcych została doceniona w plebiscycie „Złoty Brzuszek 2015”) i wiele innych produktów cieszących się wielkim uznaniem.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK