REKLAMA

/Leroy Merlin - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

/Leroy Merlin

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych. Na rynku istnieje już od 1923 roku, a założona została przez francuskiego przedsiębiorcę, Adolfa Leroya oraz jego żonę - Rose Merlin. Początkowo przedsiębiorstwo było znane jako Stock Américain, jednak w 1960 roku tę nazwę zmieniono. Firma jest obecna w 12 krajach zlokalizowanych na całym świecie i liczy ponad 407 sklepów. Sieć posiada również sklep internetowy.

Asortyment Leroy Merlin:
Firma prezentuje szeroką gamę przeróżnych produktów - jest ich około 60 000. Hipermarkety dzielą się na 4 sektory: narzędzia do majsterkowania, budowanie, ogrodnictwo oraz dział z dekoracjami. W dziale budowlanym znajdziemy wszystkie niezbędne materiały - ogrodzenia i bramy, okna i drzwi, ogrzewanie, hydraulikę, izolację budynków, ceramikę oraz wiele innych.

Dział "Majsterkowanie" to zbiór narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, ale także alarmów, monitoringu, pieców, grzejników, klimatyzacji, urządzeń warsztatowych, szerokiej gamy farb oraz artykułów gospodarczych, takich producentów jak: Kawasaki, Bosh, Dexter, Makita i wielu innych.

Sektor z dekoracjami prezentuje duży wybór dywanów i wykładzin, firan, oświetlenia, luster, ozdób ścian - obrazów oraz fototapet. W tym dziale zakupimy również akcesoria biurowe.

Leroy Merlin prezentuje również szeroką gamę maszyn, narzędzi, mebli, a także akcesoriów ogrodowych takich, jak: kosiarki, oświetlenie balkonu i tarasu, nożyce i sekatory, grille, huśtawki i hamaki, baseny, oczka wodne, rośliny oraz produkty do ich ochrony.

Leroy Merlin w Polsce:
Na polskim rynku francuska firma rozpoczęła swoją działalność 20 lat temu. Pierwszą placówkę otwarto w Piasecznie. Od tego czasu liczba sklepów w naszym kraju wzrosła o kolejne 52 obiekty zlokalizowane w 35 miastach Polski. Jest to jedno z największych przedsiębiorstw z artykułami budowlano-dekoracyjnymi.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK