REKLAMA

/Kik - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

/Kik

Kik to niemiecka sieć dyskontów tekstylnych. Firma została założona w 1994 roku przez Stefana Heiniga. Przedsiębiorstwo liczy około 3200 placówek, które zlokalizowane są na terenie niemal całej Europy, m. in. w Niemczech, Czechach, Chorwacji, oraz Słowacji. Nazwa sklepu to akronim wyrażenia "Kunde ist König", co w języku polskim oznacza "Klient jest królem" - zadowolenie kupujących jest dla firmy najważniejsze.

Kik w Polsce:
Dyskont zdobywa coraz większą popularność dzięki odzieży wysokiej jakości w możliwie najniższej cenie. Sieć jest znana Polakom już od 5 lat. W tym czasie założono około 100 nowych placówek.

Asortyment sklepu Kik:
Firma oferuje szeroka gamę mody męskiej, damskiej oraz dziecięcej - odzież na każdy sezon, dostępną w wielu rozmiarach. W asortymencie dyskontu znajdziemy takie marki, jak: Vinson, Janina, YFK i wiele innych.

Kik w swojej ofercie prezentuje również dekoracje i przeróżne dodatki do domu, a nawet akcesoria dla zwierząt - szeroki wachlarz świec, lamp, wież stereo, kompletów pościeli, smycz, obroży oraz ogromny wybór dekoracji i wielu innych przedmiotów.

Co około 2 tygodnie sieć prezentuje gazetkę promocyjną, w której znajdziemy towary w nizszych cenach.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK