REKLAMA

/Saturn - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

/Saturn

Saturn to niemiecka sieć zajmująca się sprzedażą elektroniki użytkowej. Należy ona do spółki Metro Group, a jej założycielami są Friedrich Wilhelm i Anni Waffenschmidt. Jest to jedna z najstarszych i najbardziej cenionych firm - na rynku istnieje już od 56 lat. Obecnie przedsiębiorstwo liczy 220 oddziałów zlokalizowanych w 9 krajach Europy, m. in. w Niemczech, Holandii, Włoszech.

Saturn na polskim rynku:
Pierwszą placówkę otwarto w Warszawie 13 lat temu. Obecnie sieć liczy ponad 20 sklepów w większych miastach naszego kraju, m. in. w Szczecinie, Bydgoszczy, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Gdyni. Saturn był wielokrotnie nagradzany przez swoich klientów - aż trzykrotnie otrzymał tytuł „Laur Klienta”.

Asortyment Saturna:
Na półkach sklepu znajdziemy artykuły RTV i telewizory, komputery i tablety, kamery, konsole oraz gry, urządzenia AGD, sprzęt biurowy, zabawki, książki, a nawet oświetlenie. W asortymencie Saturna znajdują się towary takich producentów, jak: Bosch, Canon, Dyson, GoPro, Nespresso oraz Samsung. W każdej placówce możesz liczyć na pomoc wykfalifikowanych pracowników - wielokrotnie nagradzanych tytułem „Godło Jakości Obsługi”.

W ofercie firmy znajdziesz również szeroki wachlarz marek własnych z gwarancją „More for Less” - artykuły z tym znaczkiem są znacznie tańsze, równocześnie posiadają wysoką jakość technologiczną. W ofercie Koenic prezentowane są małe urządzenia AGD, dzięki którym wyposażysz kuchnię, Isy to zbiór akcesoriów, np. ładowarek oraz słuchawek, logo PEAQ oraz ok. możesz znaleźć na telewizorach, wieżach stereo, systemach kina domowego lub drobnego sprzętu AGD.

Kartę podarunkową można zakupić w każdym sklepie Saturn, która może być idealnym prezentem. Aby z niej korzystać należy wpłacić gotówkę w kasie jednej z placówek sieci.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK