REKLAMA

/MediaMarkt - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

/Zobacz Inne Promocje :

/MediaMarkt

Media Markt to niemiecka sieć zajmująca się sprzedażą elektroniki użytkowej. Należy ona do spółki Metro Group, a jej założycielami są Erich i Helga Kellerhals oraz Leopold Stiefel. Jest to jedna z największych i najbardziej cenionych firm ze sprzętem elektronicznym - na rynku istnieje już od prawie 40 lat. Pierwszy sklep z szyldem Media Markt powstał w Monachium. Obecnie przedsiębiorstwo liczy 259 placówek w Niemczech oraz 690 oddziałów zlokalizowanych na terenie Europy.

Media Markt na polskim rynku:
Sieć obejmuje prawie 60 sklepów zlokalizowanych na terenie naszego kraju. Pierwszy z nich otwarto w Czeladzi 19 lat temu. Media Markt jako pierwszy w Polsce wprowadził system „Raty 0%”. Dzięki tej akcji zyskał jeszcze więcej klientów. Wyróżnienia i tytuły w kolekcji firmy to m. in. „Superbrands”, Godło Jakości Obsługi oraz pierwsze miejsce w programie Mistrz Handlu i Usług MasterCard.

Asortyment Media Markt:
Na półkach sklepu znajdziemy artykuły RTV i telewizory, komputery i tablety, kamery, konsole oraz gry, urządzenia AGD, sprzęt biurowy, zabawki, książki, a nawet oświetlenie. W asortymencie Media Markt znajdują się towary takich producentów, jak: Bosch, Canon, Dyson, GoPro, Nespresso oraz Samsung.

W ofercie firmy znajdziesz również szeroki wachlarz marek własnych. Artykuły z tego segmentu są znacznie tańsze, równocześnie posiadają wysoką jakość technologiczną. W ofercie Koenic prezentowane są małe urządzenia AGD, dzięki którym wyposażysz kuchnię, Isy to zbiór akcesoriów, np. ładowarek oraz słuchawek, logo PEAQ oraz ok. możesz znaleźć na telewizorach, wieżach stereo, systemach kina domowego lub drobnych sprzętach AGD.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK