REKLAMA

/Super-Pharm - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

Polub nasz fanpage Promocje w drogeriach

/Zobacz Inne Promocje :

/Super-Pharm

Super-Pharm to apteka, drogeria i perfumeria w jednym, która na rynku istnieje już od ponad 50 lat. Firma stale się rozwija, zmienia, a liczba jej klientów wzrasta. Jej założycielem jest kanadyjski farmaceuta, Murray Koffler. Zachęcony wielkim sukcesem, swoją unikatową wizję postanowił sprowadzić również do innych krajów. To innowacyjne połączenie zyskało wielu sympatyków na całym globie. Całość oferuje szeroką gamę artykułów, głównie znanych i cenionych marek.

Super-Pharm w Polsce:
Marka Super-Pharm w prawdzie nie posiada zbyt wiele placówek w naszym kraju, aczkolwiek zbiera coraz to szerszą rzeszę klientów. Obecnie liczy ona 64 oddziały, jednak w przyszłości ma powstać około 300 nowych sklepów apteczno-drogeryjnych na terenie całej Polski. Co więcej, właściciele firmy nie chcą ograniczać się jedynie do większych aglomeracji, w swoich planach uwzględniają również mniejsze miasta i miejscowości. Takim działaniem dają dowód na to, że klienci są najważniejsi.

Otrzymane nagrody:
Wyjątkowość sieci Super-Pharm potwierdza pokaźna kolekcja nagród oraz wyróżnień. W 2015 roku firma otrzymała Certyfikat Wiaryodności Biznesowej, „Jakość obsługi 2015” oraz nagrodę Superbrands Poland. W poprzednich latach została ona doceniona m. in. tytułem „Solidny Pracodawca" oraz godłem „Laur Klienta”. Co więcej, Super-Pharm zajęła pierwsze miejsce w rankingu „Jakość Obsługi 2009” w aż dwóch kategoriach - „Apteki” oraz „Drogerie”. W głosowaniu brało udział ponad 2 000 tys. konsumentów.

Asortyment:
Sklep podzielony jest na trzy bogato wyposażone segmenty - aptekę, perfumerię oraz drogerię. W dziale aptecznym znajdziemy wyroby medyczne, suplementy diety, produkty profesjonalne do pielęgnacji oraz leki na receptę. Firma oferuje markę własną - Life.

Sektor perfumerii proponuje nam szeroką gamę pięknych zapachów oraz wód toaletowych. W kolekcji znajdziemy perfumy sygnowane nazwiskami gwiazd oraz domów mody - Versace, Chloe, Gucci, Calvin Klein, Davidoff oraz Moschino to tylko niektóre z nich. Kupimy tu również różnego rodzaju zestawy idealne na prezent dla wyjątkowej osoby. Perfumy w zestawach są tańsze niż w wersji podstawowej. Ułatwieniem są propozycje upominków i drobiazgów, które są podzielone na kategorie wiekowe.

Drogeria to zbiór przeróżnych marek kosmetycznych. Znajdziemy tu produkty do makijażu, pielęgnacji, stylizacji, akcesoria oraz dodatki dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci.

Karta Super-Pharm:
Dołączając do klubu Lifestyle otrzymujemy szereg korzyści:
* Akcja „Mamy dzieci” to dodatkowe rabaty w przedziale 3-7% na produkty dla dzieci i mam. Wysokość zniżki jest uzależniona od ilości zakupów dokonanych w danym przedziale czasowym.
* akcja „Dopłacaj z punktami”: za każde wydane 5 zł na konto wpada 1 punkt. Określoną pulą punktów możemy obniżyć cenę wybranych produktów. Dodatkowo w dniu urodzin pula punktów za zakupy dokonanych tego dnia zwiększa się trzykrotnie.

Sieć przygotowuje kilka razy w miesiącu dwie różne gazetki promocyjne: „Kalendarz marek” to zestawienie kilkudziesięciu produktów z różnych działów w obniżonych cenach: włosy, ciało, artykuły toaletowe, higiena jamy ustnej, zdrowie, dziecko, dla domu, makijaż, perfumy, dermokosmetyki (dostępne tylko w aptekach). „Tydzień wyjątkowych cen” to kupony rabatowe na kilkanaście wybranych produktów w mega promocji.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK