REKLAMA

/Lidl - Aktualne gazetki z promocjami na ten tydzień

brak aktualnych gazetek

Polub nasz fanpage Promocje w Lidlu

/Zobacz Inne Promocje :

/Lidl

Lidl Stiftung & Co. KG jest siecią dyskontów z siedzibą w Niemczech. Firma posiada blisko 10 000 sklepów w całej Europie. Przez ponad 40 lat, Lidl cieszył się rosnącym zainteresowaniem na europejskim rynku spożywczym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu dobrze prosperujących sklepów w 27 krajach, dyskont ma precyzyjnie przemyślaną każdą część procesu sprzedaży, w celu zapewnienia najwyższej jakości produktów w możliwie najniższej cenie. Dzięki ogromnemu sukcesowi w Europie, Lidl swoją unikalną wizję sprowadza również do USA.

Lidl w Polsce:
Lidl to niemiecka marka, która obecnie zajmuje czołowe miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Polska sieć sklepów Lidl posiada łącznie ponad 517 obiektów i stale rośnie. W 2010 roku firma została uhonorowana w prestiżowym konkursie „Złoty Laur Konsumenta". Otrzymała pierwsze miejsce, co potwierdza wysoką jakość oferowanych przez nią produktów oraz usług. Firma zdobyła także wyróżnienie, jakim jest certyfikat „Najlepsze w Polsce”.

Ciekawostki:
- Lidl został założony w 1973 roku.
- Sklep zatrudnia blisko 15 000 ludzi w Polsce.
- Dyskont wspiera organizacje charytatywne, np. „Mały Procent, Wielka Pomoc”.
- Lidl jest Fresh Food Partnerem Mistrzostw Piłki Ręcznej.
- Kupując produkty ze znaczkiem „Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii” wspomagasz jej działalność.

Asortyment Lidla:
Główną filozofią firmy jest dostarczanie swoim klientom produktów wysokiej jakości w niskich cenach. W asortymencie sklepu znajdziemy szeroką gamę artykułów spożywczych, chemię gospodarczą, kosmetyki, artykuły do domu, alkohole, a także odzież czy produkty sezonowe. Dodatkowo organizowane są różne akcje np. Tygodnie kuchni np. włoskiej, amerykańskiej, greckiej, gdzie oferowane są produkty z lokalnych kuchni oraz przepisy na pyszne dania.

Oferty promocyjne są bardzo zróżnicowane. W gazetkach znajdziemy szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach, powiązane tematycznie np. wysokiej jakości niemieckie słodycze, środki czystości, odzież damską, męską oraz dziecięcą, najróżniejsze produkty do domu. Dużą popularnością cieszą się dostępne od czasu do czasu małe sprzęty AGD, meble, książki, sprzęt sportowy czy galanteria skórzana. Wyżej wymienione produkty są objęte promocją. Na stronie internetowej Lidla w zakładce Okazje Tygodnia! znajdą Państwo kuszące oferty w niższych cenach, które, jak nazwa wskazuje, są dostępne przez 7 dni.

Od niedawna firma wprowadziła cykl porad pod nazwą „Kuchnia Lidla”, który jest prowadzony przez znanych i doświadczonych kucharzy, cukiernika oraz gwiazdy. Przy wykorzystaniu asortymentu sklepu, zwykle tych znajdujących się w promocji, są przygotowywane wyśmienite dania oraz wyroby cukiernicze, prezentowane są również ciekawe porady i wskazówki. Wszystkie przepisy można znaleźć na stronie internetowej oraz w broszurach zamieszczonych przy wejściu do sklepów.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie dla lepszego dzialania serwisu. Mozesz zablokowac pliki cookie w ustawieniach przegladarki. Wiecej informacji w Polityce Prywatnosci tej strony. OK